Продукція > MURATA ELECTRONICS > XTCLH16M384THJA2P0
XTCLH16M384THJA2P0
XTCLH16M384THJA2P0 Murata Electronics
murata_05242018_XNC_XTC_Oscillators-1368301.pdf
Виробник: Murata Electronics
TCXO Oscillators 16.384MHz 0.2ppm max 5x3.2x1.5mm Crystal
на замовлення 706 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XTCLH16M384THJA2P0 XTCLH16M384THJA2P0 Виробник : Murata Electronics SPEC-XTCLH16M384THJA2P0.pdf Description: XTAL OSC TCXO 16.3840MHZ SNWV
товару немає в наявності