Продукція > MURATA ELECTRONICS > XTCLH19M200CHJA1P0
XTCLH19M200CHJA1P0
XTCLH19M200CHJA1P0 Murata Electronics
SPEC-XTCLH19M200CHJA1P0.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: XTAL OSC VCTCXO 19.2000MHZ CMOS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Type: VCTCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±280ppb
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 3mA
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Part Status: Obsolete
Frequency: 19.2 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC VCTCXO 19.2000MHZ CMOS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Type: VCTCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±280ppb, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 3mA, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Part Status: Obsolete, Frequency: 19.2 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XTCLH19M200CHJA1P0 XTCLH19M200CHJA1P0 Виробник : Murata Electronics SPEC-XTCLH19M200CHJA1P0.pdf Description: XTAL OSC VCTCXO 19.2000MHZ CMOS
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 8-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Type: VCTCXO
Frequency Stability: ±280ppb
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 3mA
Part Status: Obsolete
Frequency: 19.2 MHz