Продукція > MURATA ELECTRONICS > XTCLH19M440CHJA0P0
XTCLH19M440CHJA0P0
XTCLH19M440CHJA0P0 Murata Electronics
SPEC-XTCLH19M440CHJA0P0.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: XTAL OSC VCTCXO 19.4400MHZ CMOS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Type: VCTCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±280ppb
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 3mA
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Part Status: Obsolete
Frequency: 19.44 MHz
Base Resonator: Crystal
Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5)
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC VCTCXO 19.4400MHZ CMOS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Type: VCTCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±280ppb, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 3mA, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Part Status: Obsolete, Frequency: 19.44 MHz, Base Resonator: Crystal, Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XTCLH19M440CHJA0P0 XTCLH19M440CHJA0P0 Виробник : Murata Electronics SPEC-XTCLH19M440CHJA0P0.pdf Description: XTAL OSC VCTCXO 19.4400MHZ CMOS
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 8-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Type: VCTCXO
Frequency Stability: ±280ppb
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 3mA
Part Status: Obsolete
Frequency: 19.44 MHz
Base Resonator: Crystal
Кількість Ціна
XTCLH19M440CHJA0P0 XTCLH19M440CHJA0P0 Виробник : Murata Electronics SPEC-XTCLH19M440CHJA0P0-1879388.pdf TCXO Oscillators 19.44MHz CMOS Cryst Osclltr TCXO