Продукція > MURATA ELECTRONICS > XTCLH20M000THJA0P0
XTCLH20M000THJA0P0
XTCLH20M000THJA0P0 Murata Electronics
murata_05242018_XNC_XTC_Oscillators-1368301.pdf
Виробник: Murata Electronics
TCXO Oscillators 20MHz 5x3.2x1.5mm 0.2ppm max Crystal
на замовлення 79 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC TCXO 20.0000MHZ SNWV, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: Clipped Sine Wave, Type: TCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±200ppb, Voltage - Supply: 3V, Current - Supply (Max): 2mA, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Frequency: 20 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XTCLH20M000THJA0P0 XTCLH20M000THJA0P0 Виробник : Murata Electronics SPEC-XTCLH20M000THJA0P0.pdf Description: XTAL OSC TCXO 20.0000MHZ SNWV
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: Clipped Sine Wave
Type: TCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±200ppb
Voltage - Supply: 3V
Current - Supply (Max): 2mA
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Frequency: 20 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 8-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: Clipped Sine Wave
Type: TCXO
Frequency Stability: ±200ppb
Voltage - Supply: 3V
Current - Supply (Max): 2mA
Frequency: 20 MHz