Продукція > MURATA ELECTRONICS > XTCLH26M000TJJA6P2
XTCLH26M000TJJA6P2
XTCLH26M000TJJA6P2 Murata Electronics
murata_05242018_XNC_XTC_Oscillators-1368301.pdf
Виробник: Murata Electronics
TCXO Oscillators 26MHz +/-0.5ppm Crystal Oscillator
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC VCTCXO 26.0000MHZ SNWV, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: Clipped Sine Wave, Type: VCTCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±200ppb, Voltage - Supply: 3V, Ratings: AEC-Q200, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Frequency: 26 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XTCLH26M000TJJA6P2 Виробник : Murata Electronics SPEC-XTCLH26M000TJJA6P0.pdf Description: XTAL OSC VCTCXO 26.0000MHZ SNWV
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 8-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: Clipped Sine Wave
Type: VCTCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±200ppb
Voltage - Supply: 3V
Ratings: AEC-Q200
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Frequency: 26 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: Clipped Sine Wave
Type: VCTCXO
Frequency Stability: ±200ppb
Voltage - Supply: 3V
Ratings: AEC-Q200
Frequency: 26 MHz