Продукція > MURATA ELECTRONICS > XTCLH49M152CHJA2P0
XTCLH49M152CHJA2P0
XTCLH49M152CHJA2P0 Murata Electronics
SPEC-XTCLH49M152CHJA2P0.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: XTAL OSC VCTCXO 49.1520MHZ CMOS
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 8-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Type: VCTCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±280ppb
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 6mA
Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5)
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Frequency: 49.152 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 1937 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC VCTCXO 49.1520MHZ CMOS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Type: VCTCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±280ppb, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 6mA, Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5), Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Frequency: 49.152 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XTCLH49M152CHJA2P0 XTCLH49M152CHJA2P0 Виробник : Murata Electronics SPEC-XTCLH49M152CHJA2P0.pdf Description: XTAL OSC VCTCXO 49.1520MHZ CMOS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Type: VCTCXO
Frequency Stability: ±280ppb
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 6mA
Frequency: 49.152 MHz