Продукція > MEAN WELL > XTR-240-24LA
XTR-240-24LA
XTR-240-24LA MEAN WELL
XTR_Series.pdf
Виробник: MEAN WELL
Power Supplies - DIN Rail Mount 240W 3phase 320-600Vac 24V 10A Lever-Actuated terminal
на замовлення 22 шт:
Написати відгук
Description: O/P +24V10A, Power (Watts): 240W, Features: PFC, Remote On/Off, Universal Input, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 4.92" L x 1.89" W (125.0mm x 48.0mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Laboratory, Input Type: AC or DC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cULus, EAC, KC, TUV, UKCA, Efficiency: 93%, Current - Output (Max): 10A, Voltage - Output 1: 24V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4.87 kV, Standard Number: 61010-1; 62368-1, AC Voltage - Input: 320 ~ 600 VAC (3 Phase), DC Voltage - Input (Min): 450V, DC Voltage - Input (Max): 800V.
Інші пропозиції XTR-240-24LA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XTR-240-24LA XTR-240-24LA Виробник : MEAN WELL USA Inc. XTR_Series.pdf Description: O/P +24V10A
Power (Watts): 240W
Features: PFC, Remote On/Off, Universal Input
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 4.92" L x 1.89" W (125.0mm x 48.0mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Efficiency: 93%
Current - Output (Max): 10A
Voltage - Output 1: 24V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4.87 kV
Standard Number: 61010-1; 62368-1
AC Voltage - Input: 320 ~ 600 VAC (3 Phase)
DC Voltage - Input (Min): 450V
DC Voltage - Input (Max): 800V