XTR200DQCR
XTR200DQCR Texas Instruments
xtr200.pdf?ts=1761149611710&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FXTR200
Виробник: Texas Instruments
Description: PRECISION 3-WIRE CURRENT AND VOL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 10-WFDFN Exposed Pad
Output Type: 4 ~ 20mA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Current Transmitter
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Input Type: Analog, Digital
Supplier Device Package: 10-WSON (2x3)
Current - Supply: 450 µA
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PRECISION 3-WIRE CURRENT AND VOL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 10-WFDFN Exposed Pad, Output Type: 4 ~ 20mA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Current Transmitter, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Input Type: Analog, Digital, Supplier Device Package: 10-WSON (2x3), Current - Supply: 450 µA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XTR200DQCR XTR200DQCR Виробник : Texas Instruments xtr200.pdf?ts=1761149611710&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FXTR200 Description: PRECISION 3-WIRE CURRENT AND VOL
Packaging: Cut Tape (CT)
Output Type: 4 ~ 20mA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Current Transmitter