XUB0BNSNM12
XUB0BNSNM12 TELEMECANIQUE SENSORS
dedc1a1d30d500bbd804654e4bcc2eaea21fc00f.pdf
Виробник: TELEMECANIQUE SENSORS
tariffCode: 90314990
Erfassungsreichweite, max.: 20m
productTraceability: No
rohsCompliant: Y-EX
Messmethode: Einweg
Anschlussmethode: M12-Steckverbinder
euEccn: NLR
DC-Versorgungsspannung, min.: 12V
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Sensorausgang: NPN
DC-Versorgungsspannung, max.: 24V
usEccn: EAR99
Produktpalette: OsiSense XU Series
SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Standard Photoelectric Sensors, Description: Sensor: photoelectric; receiver; Range: 0÷20m; NPN; Usup: 10÷36VDC, Operation mode: diffuse/retro-reflective/through-beam, IP rating: IP65; IP67, Switch housing: M18, Output configuration: NPN, Plating material: nickel, Manufacturer series: XU multimode Design 18, Type of sensor: photoelectric, Kind of sensor: receiver, Sensors features: Reflector must be ordered separately.; sensing distance depends on used accessories, Related items: XUB0BKSNL2T; XUB0BKSNM12T; XUZC50, Operating temperature: -25...55°C, Range: 0...20m, Response time: .
Інші пропозиції XUB0BNSNM12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XUB0BNSNM12 Виробник : Telemecanique siSense_XU_XUB0BNSNM12-797026.pdf Photoelectric Sensors PHOTOELECTRIC SENSOR 18MM NPN XUB
товару немає в наявності
Description: Sensor: photoelectric; receiver; Range: 0÷20m; NPN; Usup: 10÷36VDC
Operation mode: diffuse/retro-reflective/through-beam
IP rating: IP65; IP67
Switch housing: M18
Output configuration: NPN
Plating material: nickel
Manufacturer series: XU multimode Design 18
Type of sensor: photoelectric
Kind of sensor: receiver
Operating temperature: -25...55°C
Range: 0...20m
Response time: <2ms
Max. operating current: 0.1A