XUB0BPSNM12
XUB0BPSNM12 TELEMECANIQUE SENSORS
OsiSense XU.pdf
Виробник: TELEMECANIQUE SENSORS
Category: Standard Photoelectric Sensors
Description: Sensor: photoelectric; receiver; Range: 0÷20m; PNP; Usup: 10÷36VDC
Operation mode: diffuse/retro-reflective/through-beam
IP rating: IP65; IP67
Switch housing: M18
Output configuration: PNP
Plating material: nickel
Manufacturer series: XU multimode Design 18
Type of sensor: photoelectric
Kind of sensor: receiver
Operating temperature: -25...55°C
Range: 0...20m
Response time: <2ms
Max. operating current: 0.1A
Number of pins: 4
Supply voltage: 10...36V DC
Body material: brass
Connection: M12 male
Operation modes: DARK-ON; LIGHT-ON
на замовлення 12 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TELEMECANIQUE SENSORS - XUB0BPSNM12 - Optoelektronischer Sensor, Halbleiter, Baureihe OsiSense XU, PNP, 15m, 12 bis 24V DC, tariffCode: 90314990, rohsCompliant: Y-EX, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Versorgungsspannung, min.: 12V, Sensorausgang: PNP, euEccn: NLR, Messmethode: Multimode, Anschlussmethode: M12-Steckverbinder, Erfassungsabstand, max.: 15m, DC-Versorgungsspannung, max.: 24V, DC-Versorgungsspannung, min.: 12V, Produktpalette: XU Series, Erfassungsreichweite, max.: 15m, productTraceability: No, Versorgungsspannung, max.: 24V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XUB0BPSNM12 XUB0BPSNM12 Виробник : TELEMECANIQUE SENSORS 54a6fa008905ac83886d3111cff29e5b3aff5cea.pdf Description: TELEMECANIQUE SENSORS - XUB0BPSNM12 - Optoelektronischer Sensor, Halbleiter, Baureihe OsiSense XU, PNP, 15m, 12 bis 24V DC
tariffCode: 90314990
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Versorgungsspannung, min.: 12V
Sensorausgang: PNP
euEccn: NLR
Messmethode: Multimode
Anschlussmethode: M12-Steckverbinder
Erfassungsabstand, max.: 15m
DC-Versorgungsspannung, max.: 24V
DC-Versorgungsspannung, min.: 12V
Produktpalette: XU Series
Erfassungsreichweite, max.: 15m
productTraceability: No
Versorgungsspannung, max.: 24V
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
XUB0BPSNM12 Виробник : Telemecanique siSense_XU_XUB0BPSNM12-800461.pdf Photoelectric Sensors PHOTOELECTRIC SENSOR 18MM PNP XUB