XUBLBKCNM12T Schneider Electric
8d0095959eb51a46f3046e48a2c60304e590ca4d.pdf
Виробник: Schneider Electric
Description: PHOTOELECTRIC SENSORS 18MM LASER
Packaging: Box
Sensing Distance: 551.18" (14m)
Sensing Method: Through-Beam
Operating Temperature: -10°C ~ 45°C
Output Configuration: NPN-NC/NO
Voltage - Supply: 12V ~ 24V
Ingress Protection: IP67
Connection Method: Connector, M12
Light Source: Red (670nm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції XUBLBKCNM12T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XUBLBKCNM12T XUBLBKCNM12T Виробник : Telemecanique XUBLBKCNM12T_document-3208309.pdf Photoelectric Sensors PHOTOELECTRIC SENSOR 18MM LASER