Продукція > IDT > XUH510040.000000I
XUH510040.000000I IDT
IDT_XUL_DST_20170621-1153675.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators 40 MHz, HCMOS 1.8V, 100 ppm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції XUH510040.000000I
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XUH510040.000000I XUH510040.000000I Виробник : Renesas Electronics REN_XU_Family_Datasheet_DST_20220111-1954833.pdf Standard Clock Oscillators 40 MHz, HCMOS 1.8V, 100 ppm