Продукція > IDT > XUH510100.000000X
XUH510100.000000X IDT
IDT_XUL_DST_20170621-1153675.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators 100 MHz, HCMOS 1.8V, 100 ppm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук