XUH516120.000000X
XUH516120.000000X Renesas Electronics
REN_XU-Family-Datasheet_DST_20241121.pdf
Виробник: Renesas Electronics
Standard Clock Oscillators 120 MHz, HCMOS 1.8V, 25 ppm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук