Продукція > IDT > XUH536125.000000I
XUH536125.000000I IDT
IDT_XUL_DST_20170621-1153675.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators 125 MHz, HCMOS 3.3V, 25 ppm
Написати відгук
Інші пропозиції XUH536125.000000I
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XUH536125.000000I XUH536125.000000I Виробник : Renesas Electronics REN_XU-Family-Datasheet_DST_20241121.pdf Standard Clock Oscillators 125 MHz, HCMOS 3.3V, 25 ppm