XUH538125.000000X
XUH538125.000000X Renesas Electronics Corporation
xu-family-low-phase-noise-quartz-based-pll-oscillators-datasheet
Виробник: Renesas Electronics Corporation
Description: CLCC 5.00X3.20X1.10 MM, 2.54MM P
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 108mA
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Frequency: 125 MHz
Base Resonator: Crystal
Написати відгук
Description: CLCC 5.00X3.20X1.10 MM, 2.54MM P, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 108mA, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Frequency: 125 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XUH538125.000000X XUH538125.000000X Виробник : Renesas Electronics Corporation xu-family-low-phase-noise-quartz-based-pll-oscillators-datasheet Description: CLCC 5.00X3.20X1.10 MM, 2.54MM P
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 108mA
Frequency: 125 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
XUH538125.000000X Виробник : IDT IDT_XUL_DST_20170621-1153675.pdf Standard Clock Oscillators 125 MHz, HCMOS 3.3V, 20 ppm
XUH538125.000000X XUH538125.000000X Виробник : Renesas Electronics REN_XU_Family_Datasheet_DST_20241121-1954833.pdf Standard Clock Oscillators 125 MHz, HCMOS 3.3V, 20 ppm