Продукція > IDT > XUH715100.000000I
XUH715100.000000I IDT
IDT_XUL_DST_20170621-1153675.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators 100 MHz, HCMOS 1.8V, 50 ppm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції XUH715100.000000I
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XUH715100.000000I XUH715100.000000I Виробник : Renesas Electronics REN_XU-Family-Datasheet_DST_20241121.pdf Standard Clock Oscillators 100 MHz, HCMOS 1.8V, 50 ppm