XUH735148.500000I
XUH735148.500000I Renesas Electronics Corporation
xu-family-low-phase-noise-quartz-based-pll-oscillators-datasheet
Виробник: Renesas Electronics Corporation
Description: CLCC 7.00X5.00X1.30 MM, 2.54MM P
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 108mA
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Frequency: 148.5 MHz
Base Resonator: Crystal
Написати відгук
Description: CLCC 7.00X5.00X1.30 MM, 2.54MM P, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 108mA, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Frequency: 148.5 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XUH735148.500000I XUH735148.500000I Виробник : Renesas Electronics Corporation xu-family-low-phase-noise-quartz-based-pll-oscillators-datasheet Description: CLCC 7.00X5.00X1.30 MM, 2.54MM P
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 108mA
Frequency: 148.5 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
XUH735148.500000I Виробник : IDT IDT_XUL_DST_20170621-1153675.pdf Standard Clock Oscillators 148.5 MHz, HCMOS 3.3V, 50 ppm