XUK9APANM12
XUK9APANM12 TELEMECANIQUE SENSORS
OsiSense XU.pdf
Виробник: TELEMECANIQUE SENSORS
Category: Standard Photoelectric Sensors
Description: Sensor: photoelectric; Range: 0÷6m; PNP; DARK-ON; retro-reflective
Body dimensions: 50x50x18mm
Operation mode: retro-reflective
IP rating: IP65
Output configuration: PNP
Manufacturer series: XU Compact
Type of sensor: photoelectric
Related items: XUZC50
Operating temperature: -25...55°C
Range: 0...6m
Response time: <2ms
Max. operating current: 0.1A
Number of pins: 4
Supply voltage: 10...36V DC
Switching frequency max: 250Hz
Body material: PBT
Connection: M12 male
Operation modes: DARK-ON
на замовлення 14 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TELEMECANIQUE SENSORS - XUK9APANM12 - Optoelektronischer Sensor, Reflexionslichttaster, XUK, Osiris, 5m, PNP / SPST-NO, 12-24V, M12, tariffCode: 85365080, Erfassungsreichweite, max.: 5m, productTraceability: No, rohsCompliant: Y-EX, euEccn: NLR, DC-Versorgungsspannung, min.: 12V, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Sensorausgang: PNP, Ausgangsstrom: 100mA, DC-Versorgungsspannung, max.: 24V, usEccn: EAR99, Produktpalette: OsiSense XUK9A Series, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
tariffCode: 85365080
Erfassungsreichweite, max.: 5m
productTraceability: No
rohsCompliant: Y-EX
euEccn: NLR
DC-Versorgungsspannung, min.: 12V
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Sensorausgang: PNP
Ausgangsstrom: 100mA
DC-Versorgungsspannung, max.: 24V