XUL518500.000000X
XUL518500.000000X Renesas Electronics Corporation
xu-family-low-phase-noise-quartz-based-pll-oscillators-datasheet
Виробник: Renesas Electronics Corporation
Description: CLCC 5.00X3.20X1.10 MM, 2.54MM P
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 72mA
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Frequency: 500 MHz