XUL525100.000000I
XUL525100.000000I Renesas Electronics
REN_XU-Family-Datasheet_DST_20241121.pdf
Виробник: Renesas Electronics
Standard Clock Oscillators 100 MHz, LVDS 2.5V, 50 ppm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук