XUL525125.000000X Renesas Electronics Corporation
xu-family-low-phase-noise-quartz-based-pll-oscillators-datasheet?r=123686
Виробник: Renesas Electronics Corporation
Description: OSC XO 125.000MHZ LVDS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 90mA
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Frequency: 125 MHz
Base Resonator: Crystal
Написати відгук
Description: OSC XO 125.000MHZ LVDS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Current - Supply (Max): 90mA, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Frequency: 125 MHz, Base Resonator: Crystal.
Інші пропозиції XUL525125.000000X
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XUL525125.000000X Виробник : Renesas Electronics Corporation xu-family-low-phase-noise-quartz-based-pll-oscillators-datasheet?r=123686 Description: OSC XO 125.000MHZ LVDS SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 90mA
Frequency: 125 MHz