Продукція > IDT > XUL536155.520000I
XUL536155.520000I IDT
IDT_XUL_DST_20170621-876139.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators 155.52 MHz, LVDS 3.3V, 25 ppm
Написати відгук
Інші пропозиції XUL536155.520000I
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XUL536155.520000I XUL536155.520000I Виробник : Renesas Electronics REN_XU_Family_Datasheet_DST_20231101-1954833.pdf Standard Clock Oscillators 155.52 MHz, LVDS 3.3V, 25 ppm