Продукція > IDT > XUP535156.250JS6I8
XUP535156.250JS6I8
XUP535156.250JS6I8 IDT
IDT_XUP_DST_20170621-876131.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators LVPECL Crystal Osc 50ppm 3.3V 156.25Mhz
на замовлення 551 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 115mA, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Frequency: 156.25 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XUP535156.250JS6I8 XUP535156.250JS6I8 Виробник : Renesas Electronics Corporation xu-family-low-phase-noise-quartz-based-pll-oscillators-datasheet Description: XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 115mA
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Frequency: 156.25 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 115mA
Part Status: Active
Frequency: 156.25 MHz