XUSL4E14F046N
XUSL4E14F046N Telemecanique
XUSL4E14F046N_document.pdf
Виробник: Telemecanique
Safety Light Curtains TYPE 4 14 mm resolution 460 mm prot ht
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TYPE 4 14 MM RESOLUTION 460 MM P, Features: Receiver, Transmitter, Packaging: Box, Operating Temperature: -20°C ~ 55°C, Voltage - Supply: 24VDC, Ingress Protection: IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof, Protection: Finger, Detection Capability: 14mm, Protective Height: 460mm, Operating Range: 0 ~ 6.0m, Number of Beams: 45.
Інші пропозиції XUSL4E14F046N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XUSL4E14F046N Виробник : Schneider Electric f5ce174983b3fd654c7422585ee0628df5789409.pdf Description: TYPE 4 14 MM RESOLUTION 460 MM P
Features: Receiver, Transmitter
Packaging: Box
Operating Temperature: -20°C ~ 55°C
Voltage - Supply: 24VDC
Ingress Protection: IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Protection: Finger
Detection Capability: 14mm
Protective Height: 460mm