XUSL4E14F046NM Schneider Electric
9f4bd3d2765e2051955fdb6d4a606b4053fae303.pdf
Виробник: Schneider Electric
Description: TYPE 4 14 MM RESOLUTION 460 MM P
Features: Receiver, Transmitter
Packaging: Box
Operating Temperature: -20°C ~ 55°C
Voltage - Supply: 24VDC
Ingress Protection: IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Protection: Finger
Detection Capability: 14mm
Protective Height: 460mm
Operating Range: 0 ~ 6.0m
Number of Beams: 45
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TYPE 4 14 MM RESOLUTION 460 MM P, Features: Receiver, Transmitter, Packaging: Box, Operating Temperature: -20°C ~ 55°C, Voltage - Supply: 24VDC, Ingress Protection: IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof, Protection: Finger, Detection Capability: 14mm, Protective Height: 460mm, Operating Range: 0 ~ 6.0m, Number of Beams: 45.
Інші пропозиції XUSL4E14F046NM
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XUSL4E14F046NM XUSL4E14F046NM Виробник : Telemecanique XUSL4E14F046NM_document-3064214.pdf Safety Light Curtains TYPE 4 14 mm resolution 460 mm prot ht