XUSL4MB40H226N Schneider Electric
571cde00f8a72b2fbbceba6534efcc74f2c96994.pdf
Виробник: Schneider Electric
Description: LIGHT CURTAIN 40MM MUTING 2260MM
Features: Receiver, Transmitter
Packaging: Box
Operating Temperature: -30°C ~ 55°C
Voltage - Supply: 24VDC
Ingress Protection: IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Protection: Hand/Arm
Detection Capability: 40mm
Protective Height: 2.26m
Operating Range: 0 ~ 12.0m
Number of Beams: 76
Написати відгук
Description: LIGHT CURTAIN 40MM MUTING 2260MM, Features: Receiver, Transmitter, Packaging: Box, Operating Temperature: -30°C ~ 55°C, Voltage - Supply: 24VDC, Ingress Protection: IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof, Protection: Hand/Arm, Detection Capability: 40mm, Protective Height: 2.26m, Operating Range: 0 ~ 12.0m, Number of Beams: 76.
Інші пропозиції XUSL4MB40H226N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XUSL4MB40H226N XUSL4MB40H226N Виробник : Telemecanique 571cde00f8a72b2fbbceba6534efcc74f2c96994.pdf Safety Light Curtains Light Curtain 40mm Muting 2260mm