XXA18B1PM12
XXA18B1PM12 TELEMECANIQUE SENSORS
b932b508a0ccae901a18fdcf6921df3c7a4abb06.pdf
Виробник: TELEMECANIQUE SENSORS
Description: TELEMECANIQUE SENSORS - XXA18B1PM12 - Ultraschallsensor OsiSense™, M18, gerade, Messing, 1m, PNP-NO/NC-Ausgang, 24V DC, M12-Steckverbinder
tariffCode: 90318080
Erfassungsreichweite, max.: 1m
productTraceability: No
rohsCompliant: Y-EX
euEccn: NLR
Empfindlichkeit: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Betriebstemperatur, min.: -25°C
Strahlstreuung:
Betriebstemperatur, max.: 70°C
usEccn: EAR99
Frequenz: 200kHz
Produktpalette: OsiSense XX Series
SVHC: No SVHC (27-Jun-2018)
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TELEMECANIQUE SENSORS - XXA18B1PM12 - Ultraschallsensor OsiSense™, M18, gerade, Messing, 1m, PNP-NO/NC-Ausgang, 24V DC, M12-Steckverbinder, tariffCode: 90318080, Erfassungsreichweite, max.: 1m, productTraceability: No, rohsCompliant: Y-EX, euEccn: NLR, Empfindlichkeit: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Betriebstemperatur, min.: -25°C, Strahlstreuung: 7°, Betriebstemperatur, max.: 70°C, usEccn: EAR99, Frequenz: 200kHz, Produktpalette: OsiSense XX Series, SVHC: No SVHC (27-Jun-2018).
Інші пропозиції XXA18B1PM12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Box
Package / Case: Cylinder, Threaded - M18
Output Type: PNP-NC/NO, 5-Wire
Sensing Distance: 39.37" (1000mm)
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Termination Style: Connector
Voltage - Supply: 12V ~ 24V