Продукція > XINYA > XY2500F-B-15P 5.08
XY2500F-B-15P 5.08
XY2500F-B-15P 5.08 XINYA
info-z%20tlps200v-15p.pdf
Виробник: XINYA
15 poles; pitch: 5.08mm; height 15mm; green colour; clamp:phosphor bronze; nickel; 300V; 15A; 28-12AWG; straigth, mates with TLPH 5.08mm wire cage: steel; zinc plated; screw: steel; znic plated; equivalent: MSTB 2,5/15-ST-5,08, 1757145, TBW-5-15P/GN, 2ED
кількість в упаковці: 100 шт
на замовлення 100 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
15 poles; pitch: 5.08mm; height 15mm; green colour; clamp:phosphor bronze; nickel; 300V; 15A; 28-12AWG; straigth, mates with TLPH 5.08mm wire cage: steel; zinc plated; screw: steel; znic plated; equivalent: MSTB 2,5/15-ST-5,08, 1757145, TBW-5-15P/GN, 2ED, кількість в упаковці: 100 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XY2500F-B-15P5.08 Виробник : XINYA 15 poles; pitch: 5.08mm; height 15mm; green colour; clamp:phosphor bronze; nickel; 300V; 15A; 28-12AWG; straigth, mates with TLPH 5.08mm wire cage: steel; zinc plated; screw: steel; znic plated; equivalent: MSTB 2,5/15-ST-5,08, 1757145, TBW-5-15P/GN, 2ED
на замовлення 31 шт:
Кількість Ціна