Продукція > XINYA > XY2500F-BV-15P
XY2500F-BV-15P XINYA
Виробник: XINYA
15 poles; pitch: 5.08mm; height 25.8mm; green colour; clamp:phosphor bronze; tin, 300V; 15A; 28-12AWG; angled, mates with TLPH 5.08mm wire cage: brass; nickel plated; screw: steel; znic plated; equivalent: MVSTBR 2,5/15-ST-5,08, 1792375, 2EDGKA-5.08/15 X
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 100 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
15 poles; pitch: 5.08mm; height 25.8mm; green colour; clamp:phosphor bronze; tin, 300V; 15A; 28-12AWG; angled, mates with TLPH 5.08mm wire cage: brass; nickel plated; screw: steel; znic plated; equivalent: MVSTBR 2,5/15-ST-5,08, 1792375, 2EDGKA-5.08/15 X, кількість в упаковці: 10 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XY2500F-BV-15P Виробник : XINYA 15 poles; pitch: 5.08mm; height 25.8mm; green colour; clamp:phosphor bronze; tin, 300V; 15A; 28-12AWG; angled, mates with TLPH 5.08mm wire cage: brass; nickel plated; screw: steel; znic plated; equivalent: MVSTBR 2,5/15-ST-5,08, 1792375, 2EDGKA-5.08/15 X
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 110 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20