Продукція > XINYA > XY2500V-D-16P5.08
XY2500V-D-16P5.08 XINYA
Виробник: XINYA
16 poles; pitch: 5.08mm; height 12mm; green colour; close, 300V; 15A; straigth, mates with TLPS 5.08mm solder pin: brass; tin plated; equivalent: MSTBVA 2.5/16-G-5.08; 1755875; 2EDGVC-5.08-16P XY2500V-D(5.08)-16P XINYA Terminal block Z TLPHC300v-16p
кількість в упаковці: 113 шт
на замовлення 113 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
16 poles; pitch: 5.08mm; height 12mm; green colour; close, 300V; 15A; straigth, mates with TLPS 5.08mm solder pin: brass; tin plated; equivalent: MSTBVA 2.5/16-G-5.08; 1755875; 2EDGVC-5.08-16P XY2500V-D(5.08)-16P XINYA Terminal block Z TLPHC300v-16p, кількість в упаковці: 113 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XY2500V-D-16P5.08 Виробник : XINYA 16 poles; pitch: 5.08mm; height 12mm; green colour; close, 300V; 15A; straigth, mates with TLPS 5.08mm solder pin: brass; tin plated; equivalent: MSTBVA 2.5/16-G-5.08; 1755875; 2EDGVC-5.08-16P XY2500V-D(5.08)-16P XINYA Terminal block Z TLPHC300v-16p