XY2504-2P XINYA
Виробник: XINYA
Connector for led strip, 2 poles, pitch 4.0mm, 250V; 5A; heigth 4.3mm white colour XY2504-2P XINYA Z OL2504-4.0/2
кількість в упаковці: 1000 шт
на замовлення 200 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис XY2504-2P XINYA
Connector for led strip, 2 poles, pitch 4.0mm, 250V; 5A; heigth 4.3mm white colour XY2504-2P XINYA Z OL2504-4.0/2, кількість в упаковці: 1000 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XY2504-2P Виробник : XINYA Connector for led strip, 2 poles, pitch 4.0mm, 250V; 5A; heigth 4.3mm white colour XY2504-2P XINYA Z OL2504-4.0/2