Продукція > XINYA > XY263-13.0 1P
XY263-13.0 1P XINYA
Виробник: XINYA
1 pole; pitch 13mm; height: 18.5mm; orange colour; 300V, 20A, 20-12AWG, housing PA66(UL 94V-0) XY263-1P XINYA Terminal block Z TLR63
кількість в упаковці: 50 шт
на замовлення 800 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 150
Відгуки про товар
Написати відгук
1 pole; pitch 13mm; height: 18.5mm; orange colour; 300V, 20A, 20-12AWG, housing PA66(UL 94V-0) XY263-1P XINYA Terminal block Z TLR63, кількість в упаковці: 50 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XY263-13.0 1P Виробник : XINYA 1 pole; pitch 13mm; height: 18.5mm; orange colour; 300V, 20A, 20-12AWG, housing PA66(UL 94V-0) XY263-1P XINYA Terminal block Z TLR63