XY2CH13250H7
XY2CH13250H7 Telemecanique
XY2CH13250H7_document-3429027.pdf
Виробник: Telemecanique
Cable Pull Switches CABLE PULL SWITCH 240VAC 10AMP XY2C
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: LATCHING EMERGENCY STOP ROPE PUL, Features: Push Button Emergency Stop Switch, Packaging: Box, Current Rating (Amps): 3A (AC), 270mA (DC), Circuit: DPST-NO/NC, Switch Function: On-Mom, Off-Mom, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant, Voltage Rating - AC: 240V, Voltage Rating - DC: 250V, Part Status: Active, Maximum Cable Length: 30M.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Features: Push Button Emergency Stop Switch
Packaging: Box
Current Rating (Amps): 3A (AC), 270mA (DC)
Circuit: DPST-NO/NC
Switch Function: On-Mom, Off-Mom
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Voltage Rating - AC: 240V
Voltage Rating - DC: 250V