Продукція > XINYA > XY300RA-2P 5.0
XY300RA-2P 5.0
XY300RA-2P 5.0 XINYA
info-z%20tl200r-3plc.pdf
Виробник: XINYA
2 poles, pitch 5.00mm, height 9mm, blue colour, 300V, 10A, 22-14AWG, angled, round hole, cross screw, steel, zinc plated wire protector:stainless steel,solder pin:brass, tin plated,eqiv. Z DG300R-5.0/2 XY300R-A-2P 5.0mm (+) XINYA Terminal block Z TL200r-
кількість в упаковці: 100 шт
на замовлення 600 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
2 poles, pitch 5.00mm, height 9mm, blue colour, 300V, 10A, 22-14AWG, angled, round hole, cross screw, steel, zinc plated wire protector:stainless steel,solder pin:brass, tin plated,eqiv. Z DG300R-5.0/2 XY300R-A-2P 5.0mm (+) XINYA Terminal block Z TL200r-, кількість в упаковці: 100 шт.