Продукція > XINYA > XY301VB-3P(+)5.08
XY301VB-3P(+)5.08
XY301VB-3P(+)5.08 XINYA
info-z%20tl201v-3plc.pdf
Виробник: XINYA
3 poles, pitch 5.08mm, height 10.1mm, blue colour, 300V, 15A, 22-14AWG, straigth, round hole, cross screw, steel, zinc plated solder pin:brass,tin plated,wire protector:phosphore bronze,nickel,eqiv:TBO5103S; TB-5.08-P-3P/BL XY301V-B(5.08)-3P (+) XINYA Te
кількість в упаковці: 600 шт
на замовлення 244 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 600
Відгуки про товар
Написати відгук
3 poles, pitch 5.08mm, height 10.1mm, blue colour, 300V, 15A, 22-14AWG, straigth, round hole, cross screw, steel, zinc plated solder pin:brass,tin plated,wire protector:phosphore bronze,nickel,eqiv:TBO5103S; TB-5.08-P-3P/BL XY301V-B(5.08)-3P (+) XINYA Te, кількість в упаковці: 600 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XY301VB-3P(+)5.08 XY301VB-3P(+)5.08 Виробник : XINYA info-z%20tl201v-3plc.pdf 3 poles, pitch 5.08mm, height 10.1mm, blue colour, 300V, 15A, 22-14AWG, straigth, round hole, cross screw, steel, zinc plated solder pin:brass,tin plated,wire protector:phosphore bronze,nickel,eqiv:TBO5103S; TB-5.08-P-3P/BL XY301V-B(5.08)-3P (+) XINYA Te
на замовлення 18600 шт:
Кількість Ціна
XY301VB-3P 5.08 Виробник : XINYA 3 poles, pitch 5.08mm, height 10.1mm, blue colour, 300V, 15A, 22-14AWG, straigth, round hole, cross screw, steel, zinc plated solder pin:brass,tin plated,wire protector:phosphore bronze,nickel,eqiv:TBO5103S; TB-5.08-P-3P/BL XY301V-B(5.08)-3P (+) XINYA Te