Продукція > C&K > Y28B23112FP
Y28B23112FP
Y28B23112FP C&K
kms.pdf
Виробник: C&K
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 50V
Features: Board Guide
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Circuit: SPST-NO
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Illumination: Non-Illuminated
Contact Rating @ Voltage: 0.05A @ 50VDC
Actuator Type: Rectangular Button
Operating Force: 300gf
Outline: 4.60mm x 2.80mm
Ingress Protection: IP40
Actuator Orientation: Side Actuated
Part Status: Active
на замовлення 228000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис Y28B23112FP C&K
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 50V, Features: Board Guide, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Circuit: SPST-NO, Switch Function: Off-Mom, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Illumination: Non-Illuminated, Contact Rating @ Voltage: 0.05A @ 50VDC, Actuator Type: Rectangular Button, Operating Force: 300gf, Outline: 4.60mm x 2.80mm, Ingress Protection: IP40, Actuator Orientation: Side Actuated, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Y28B23112FP Y28B23112FP Виробник : C&K kms.pdf Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 50V
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: Board Guide
Circuit: SPST-NO
Switch Function: Off-Mom
Termination Style: Gull Wing
Illumination: Non-Illuminated
Operating Force: 300gf
Outline: 4.60mm x 2.80mm