YA3406WN
YA3406WN Pulse Electronics
YA3406WN.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Antennas 406-435MHz 11dB iN-Fem Antenna
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ANT YAGI 406-435MHZ 11DBI N-FEM, Packaging: Box, Mounting Type: Pole Clamp, Frequency Range: 406MHz ~ 435MHz, Applications: General Purpose, Gain: 11.5dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Antenna Type: Directional Antenna, Height (Max): 42.250" (107.32cm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 415MHz, Part Status: Active, Power - Max: 300 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
YA3406WN YA3406WN Виробник : Pulse Electronics YA3406WN Description: ANT YAGI 406-435MHZ 11DBI N-FEM
Packaging: Box
Mounting Type: Pole Clamp
Frequency Range: 406MHz ~ 435MHz
Applications: General Purpose
Gain: 11.5dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 1
VSWR: 2
Antenna Type: Directional Antenna
Height (Max): 42.250" (107.32cm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 415MHz
Part Status: Active
Power - Max: 300 W