YCL100-1208330 NINGHAI YINGJIAO ELECTRIC
Виробник: NINGHAI YINGJIAO ELECTRIC
AC/DC, 100W, Вхід: 220VAC, Вихід: 12V/8.33A, розміри: 190х52х37 мм, кабелі 20 см, IP67, PF>0.9 Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 2 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
AC/DC, 100W, Вхід: 220VAC, Вихід: 12V/8.33A, розміри: 190х52х37 мм, кабелі 20 см, IP67, PF>0.9 Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.