Продукція > YINGJIAO > YCL60-1205000
YCL60-1205000
YCL60-1205000 YINGJIAO
YCL60.pdf
Виробник: YINGJIAO
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; 60W; 12VDC; 5A; 220÷240VAC; IP67; 88%
Type of power supply: switching
Application: LED
Kind of power supply: LED
Power: 60W
Output voltage: 12V DC
Output current: 5A
Supply voltage: 220...240V AC
IP rating: IP67
Body dimensions: 163x43x33mm
Protection: anti-overload OLP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP
Operating temperature: -20...45°C
Electrical connection: wires
Number of outputs: 1
Efficiency: 88%
Power consumption without load: <0.5W
Operating modes: constant voltage
Caution!: rated parameters obtained at full load
на замовлення 6 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 60W; 12VDC; 5A; 220÷240VAC; IP67; 88%, Type of power supply: switching, Application: LED, Kind of power supply: LED, Power: 60W, Output voltage: 12V DC, Output current: 5A, Supply voltage: 220...240V AC, IP rating: IP67, Body dimensions: 163x43x33mm, Protection: anti-overload OLP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP, Operating temperature: -20...45°C, Electrical connection: wires, Number of outputs: 1, Efficiency: 88%, Power consumption without load: .
Інші пропозиції YCL60-1205000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
YCL60-1205000 Виробник : NINGHAI YINGJIAO ELECTRIC AC/DC, 60W, Вхід: 220VAC, Вихід: 12V/5.0A, розміри: 163х43х33 мм, кабелі 20 см, IP67, PF>0.9 Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт