YE10T1L2
YE10T1L2 Yunpen
ye10t1l2-datasheet.pdf
Код товару: 169524
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Yunpen
Опис: Фільтр мережі 250 VAC, 50/60 Hz (UL, CSA, VDE). Струм: 10A, індуктивність: 1, 5mH * 2, ємність CX: 0,1uF*3/CY:3300pF*2.
Каркас: 90х52х38мм
у наявності 6 шт:
6 шт - склад
очікується 20 шт:
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
З цим товаром купують
Енкодер оптичний інкрементний 300 імпульсів (GTS06-OC-RA300A-2M - Gtech)
gts-ab-a-english.pdf
Виробник: Gtech
Пасивні компоненти > Перемикачі, тумблери
Група: Енкодер оптичний
Опис Опис: Енкодер оптичний інкрементний 300 імпульсів, робоча напруга: DC5-24V, максимальна механічна швидкість 5000 об/хв, 5 проводів, вихід: NPN відкритий колектор. Частота відгуку: 20kHz. VCC-червоний, 0V-чорний, A-білий, B-зелений
Кількість положень: 300
товару немає в наявності
Кількість Ціна
Щупи для мультиметра (P124 big_clear)
15 Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Global Tone
Інструмент та прилади > Аксесуари до інструменту та обладнання
Тип: Щупи під мультиметр
Опис: Вимірювальний щуп. Номінальний струм 10А. Діаметр вимірювального кінця 2мм. Розмір гнізда 4мм. Напруга: 1000V CAT.III. Матеріал ізолятора; Довжина дроту 900мм.
у наявності: 528 шт
511 шт - склад
11 шт - РАДІОМАГ-Львів
очікується: 505 шт
5 шт - очікується
500 шт - очікується
Колесо для енкодера EW-001-01
1 Додати до обраних Обраний товар
EW-001-info.pdf
Колесо для енкодера EW-001-01
Виробник: Gtech
Корпусні та встановлювальні вироби > Механічні компоненти
Опис: Колесо для енкодера, діаметр: 95,5мм, діаметр посадкового отвору: 6мм.
Призначення: Аксесуари
товару немає в наявності
очікується: 40 шт
40 шт - очікується
Запобіжник 5х20мм 500mA 250V (GT1-4602A-500mA/250V)
Виробник: Global Tone
Запобіжники (плавкі та самовідтворювані) > Плавкі запобіжники з виводами і без виводів
Короткий опис: Запобіжник плавкий, у склі, 0,5A 250V 5х20мм F (RF1)
Номінальний струм: 0,5 A
Розмір: 5x20 mm
Фізичне виконання: Без виводів
Матеріал корпуса: Скло
Номінальна напруга: 250 VAC