Продукція > TDK CORPORATION > YFF15AC0G105MT0Q0N
YFF15AC0G105MT0Q0N
YFF15AC0G105MT0Q0N TDK Corporation
3tfspec_automotive_yff_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: AUTOMOTIVE GRADE FEED THROUGH FI
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 4V
Package / Case: 0402 (1005 Metric), 3 PC Pad
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insertion Loss: 40dB @ 1MHz ~ 2.6GHz
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.020" (0.50mm)
DC Resistance (DCR) (Max): 30mOhm
Capacitance: 1 µF
Current: 2 A
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AUTOMOTIVE GRADE FEED THROUGH FI, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 4V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), 3 PC Pad, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Insertion Loss: 40dB @ 1MHz ~ 2.6GHz, Ratings: AEC-Q200, Height (Max): 0.020" (0.50mm), DC Resistance (DCR) (Max): 30mOhm, Capacitance: 1 µF, Current: 2 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
YFF15AC0G105MT0Q0N YFF15AC0G105MT0Q0N Виробник : TDK 3tfspec_automotive_yff_en.pdf EMI Feedthrough Filters 0402 4V 1uF 20% AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 4V
Mounting Type: Surface Mount
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.020" (0.50mm)
Capacitance: 1 µF
Current: 2 A