Продукція > TDK CORPORATION > YFF15AC0J105MT0Q0E
YFF15AC0J105MT0Q0E
YFF15AC0J105MT0Q0E TDK Corporation
3tfspec_automotive_yff_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: AUTOMOTIVE GRADE FEED THROUGH FI
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0402 (1005 Metric), 3 PC Pad
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insertion Loss: 40dB @ 1MHz ~ 2.6GHz
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.020" (0.50mm)
DC Resistance (DCR) (Max): 30mOhm
Capacitance: 1 µF
Current: 2 A
на замовлення 30000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - YFF15AC0J105MT0Q0E - Durchführungskondensator, 1 µF, 6.3 V, 2 A, 0402 [Metrisch 1005], Oberflächenmontage, ± 20%, tariffCode: 85322900, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Kondensatormontage: Oberflächenmontage, DC-Widerstand, max.: 0.03ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Nennstrom: 2A, Dielektrikum: -, euEccn: NLR, Kapazität: 1µF, Isolationswiderstand: -, Produktpalette: YFF-AC Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 6.3V, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Bauform - Kondensator: 0402 [Metrisch 1005], SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
YFF15AC0J105MT0Q0E YFF15AC0J105MT0Q0E Виробник : TDK 3tfspec_automotive_yff_en.pdf Description: TDK - YFF15AC0J105MT0Q0E - Durchführungskondensator, 1 µF, 6.3 V, 2 A, 0402 [Metrisch 1005], Oberflächenmontage, ± 20%
tariffCode: 85322900
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Kondensatormontage: Oberflächenmontage
DC-Widerstand, max.: 0.03ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Nennstrom: 2A
Dielektrikum: -
euEccn: NLR
Kapazität: 1µF
Isolationswiderstand: -
Produktpalette: YFF-AC Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 6.3V
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Bauform - Kondensator: 0402 [Metrisch 1005]
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 52
YFF15AC0J105MT0Q0E YFF15AC0J105MT0Q0E Виробник : TDK 3tfspec_automotive_yff_en.pdf EMI Feedthrough Filters 0402 6.3V 1uF 20% AEC-Q200
Мінімальне замовлення: 15
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 6.3V
Mounting Type: Surface Mount
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.020" (0.50mm)
Capacitance: 1 µF
Current: 2 A