Продукція > TDK > YFF15PC0G435MT000N
YFF15PC0G435MT000N
YFF15PC0G435MT000N TDK
3919280.pdf
Виробник: TDK
Description: TDK - YFF15PC0G435MT000N - Durchführungskondensator, drei Anschlüsse, 4.3 µF, 4 V, 2 A, 0402 [Metrisch 1005]
tariffCode: 85322900
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Kondensatormontage: Oberflächenmontage
DC-Widerstand, max.: 0.012ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Nennstrom: 2A
Dielektrikum: -
euEccn: NLR
Kapazität: 4.3µF
Isolationswiderstand: -
Produktpalette: YFF-P Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 4V
Betriebstemperatur, max.: 85°C
Bauform - Kondensator: 0402 [Metrisch 1005]
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 9030 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - YFF15PC0G435MT000N - Durchführungskondensator, drei Anschlüsse, 4.3 µF, 4 V, 2 A, 0402 [Metrisch 1005], tariffCode: 85322900, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Kondensatormontage: Oberflächenmontage, DC-Widerstand, max.: 0.012ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Nennstrom: 2A, Dielektrikum: -, euEccn: NLR, Kapazität: 4.3µF, Isolationswiderstand: -, Produktpalette: YFF-P Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 4V, Betriebstemperatur, max.: 85°C, Bauform - Kondensator: 0402 [Metrisch 1005], SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
YFF15PC0G435MT000N YFF15PC0G435MT000N Виробник : TDK 3tf_commercial_power_yff-p_en.pdf Description: CAP FEEDTHRU 4.3UF 20% 4V 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 4V
Package / Case: 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad
Size / Dimension: 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Insertion Loss: 40dB @ 200kHz ~ 1GHz
Height (Max): 0.014" (0.35mm)
Part Status: Active
Capacitance: 4.3 µF
Current: 2 A
Type: Feed Through
Кількість Ціна
YFF15PC0G435MT000N YFF15PC0G435MT000N Виробник : TDK 3919280.pdf Description: TDK - YFF15PC0G435MT000N - Durchführungskondensator, drei Anschlüsse, 4.3 µF, 4 V, 2 A, 0402 [Metrisch 1005]
tariffCode: 85322900
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
DC-Widerstand, max.: 0.012ohm
usEccn: EAR99
Nennstrom: 2A
Dielektrikum: -
euEccn: NLR
Kapazität: 4.3µF
Isolationswiderstand: -
Produktpalette: YFF-P Series
Nennspannung: 4V
Betriebstemperatur, max.: 85°C
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Мінімальне замовлення: 135
YFF15PC0G435MT000N YFF15PC0G435MT000N Виробник : TDK 3tf_commercial_power_yff-p_en.pdf EMI Feedthrough Filters 0402 4V 4.3uF X5R 20% 2A
Мінімальне замовлення: 36
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 4V
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.014" (0.35mm)
Part Status: Active
Capacitance: 4.3 µF
Current: 2 A