Продукція > TDK CORPORATION > YFF15PC0G755MT000N
YFF15PC0G755MT000N
YFF15PC0G755MT000N TDK Corporation
YFF-P_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP FEEDTHRU 7.5UF 20% 4V
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 4V
Package / Case: 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Insertion Loss: 40dB @ 110kHz ~ 1GHz
Height (Max): 0.026" (0.65mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 7.5 µF
Current: 2 A
на замовлення 4414 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FEEDTHRU 7.5UF 20% 4V, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 4V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Insertion Loss: 40dB @ 110kHz ~ 1GHz, Height (Max): 0.026" (0.65mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 7.5 µF, Current: 2 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
YFF15PC0G755MT000N YFF15PC0G755MT000N Виробник : TDK tf_commercial_yff-p_en-965080.pdf Feed Through Capacitors 0402, 7.5uF, 4V, 20% Low ESL FeedThru Cap
YFF15PC0G755MT000N YFF15PC0G755MT000N Виробник : TDK Corporation YFF-P_Series.pdf Description: CAP FEEDTHRU 7.5UF 20% 4V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 4V
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.026" (0.65mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 7.5 µF
Current: 2 A