Продукція > TDK CORPORATION > YFF15PC0J105MT000N
YFF15PC0J105MT000N
YFF15PC0J105MT000N TDK Corporation
3tf_commercial_power_yff-p_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP FEEDTHRU 1UF 20% 6.3V 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad
Size / Dimension: 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.014" (0.35mm)
Capacitance: 1 µF
на замовлення 10000 шт:
Написати відгук
Description: CAP FEEDTHRU 1UF 20% 6.3V 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad, Size / Dimension: 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm), Mounting Type: Surface Mount, Height (Max): 0.014" (0.35mm), Capacitance: 1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
YFF15PC0J105MT000N YFF15PC0J105MT000N Виробник : TDK Corporation 3tf_commercial_power_yff-p_en.pdf Description: CAP FEEDTHRU 1UF 20% 6.3V 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 6.3V
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.014" (0.35mm)
Capacitance: 1 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
YFF15PC0J105MT000N YFF15PC0J105MT000N Виробник : TDK 3tf_commercial_power_yff-p_en.pdf Feed Through Capacitors 0402 6.3V 1uF X6S 20% 2A