Продукція > TDK > YFF15PC1A224MT000N
YFF15PC1A224MT000N
YFF15PC1A224MT000N TDK
3tf_commercial_power_yff-p_en.pdf
Виробник: TDK
Description: CAP FEEDTHRU 0.22UF 20% 10V 0402
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad
Size / Dimension: 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Feed Through
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Insertion Loss: 40dB @ 4MHz ~ 1GHz
Height (Max): 0.014" (0.35mm)
DC Resistance (DCR) (Max): 30mOhm
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF
Current: 3 A
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - YFF15PC1A224MT000N - Durchführungskondensator, drei Anschlüsse, 0.22 µF, 10 V, 3 A, 0402 [Metrisch 1005], tariffCode: 85322900, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: 20%, Kondensatormontage: Oberflächenmontage, DC-Widerstand, max.: 0.03ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Nennstrom: 3A, Dielektrikum: -, euEccn: NLR, Kapazität: 0.22µF, Isolationswiderstand: -, Produktpalette: YFF-P Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 10V, Betriebstemperatur, max.: 105°C, Bauform - Kondensator: 0402 [Metrisch 1005], SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
YFF15PC1A224MT000N YFF15PC1A224MT000N Виробник : TDK 3tf_commercial_power_yff-p_en.pdf Description: TDK - YFF15PC1A224MT000N - Durchführungskondensator, drei Anschlüsse, 0.22 µF, 10 V, 3 A, 0402 [Metrisch 1005]
tariffCode: 85322900
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 20%
Kondensatormontage: Oberflächenmontage
DC-Widerstand, max.: 0.03ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Nennstrom: 3A
Dielektrikum: -
euEccn: NLR
Kapazität: 0.22µF
Isolationswiderstand: -
Produktpalette: YFF-P Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 10V
Betriebstemperatur, max.: 105°C
Bauform - Kondensator: 0402 [Metrisch 1005]
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
tariffCode: 85322900
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 20%
DC-Widerstand, max.: 0.03ohm
usEccn: EAR99
Nennstrom: 3A
Dielektrikum: -
euEccn: NLR
Kapazität: 0.22µF
Isolationswiderstand: -
Produktpalette: YFF-P Series
Nennspannung: 10V
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
Мінімальне замовлення: 70
YFF15PC1A224MT000N YFF15PC1A224MT000N Виробник : TDK 3tf_commercial_power_yff-p_en.pdf Description: CAP FEEDTHRU 0.22UF 20% 10V 0402
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 10V
Mounting Type: Surface Mount
Type: Feed Through
Height (Max): 0.014" (0.35mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF
Current: 3 A
Мінімальне замовлення: 24
YFF15PC1A224MT000N YFF15PC1A224MT000N Виробник : TDK 3tf_commercial_power_yff-p_en.pdf EMI Feedthrough Filters 0402 10V 0.22uF X6S 20% 3A