Продукція > TDK > YFF15SC1E102MT000N
YFF15SC1E102MT000N
YFF15SC1E102MT000N TDK
3970795.pdf
Виробник: TDK
Description: TDK - YFF15SC1E102MT000N - Durchführungskondensator, drei Anschlüsse, 1000 pF, 25 V, 1 A, 0402 [Metrisch 1005]
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Kondensatormontage: Oberflächenmontage
DC-Widerstand, max.: 0.3ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Nennstrom: 1A
Dielektrikum: -
euEccn: NLR
Kapazität: 1000pF
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 25V
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Bauform - Kondensator: 0402 [Metrisch 1005]
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 15591 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - YFF15SC1E102MT000N - Durchführungskondensator, drei Anschlüsse, 1000 pF, 25 V, 1 A, 0402 [Metrisch 1005], tariffCode: 85322900, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Kondensatormontage: Oberflächenmontage, DC-Widerstand, max.: 0.3ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Nennstrom: 1A, Dielektrikum: -, euEccn: NLR, Kapazität: 1000pF, Isolationswiderstand: -, Produktpalette: YFF-SC Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 25V, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Bauform - Kondensator: 0402 [Metrisch 1005], SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
YFF15SC1E102MT000N YFF15SC1E102MT000N Виробник : TDK 3970795.pdf Description: TDK - YFF15SC1E102MT000N - Durchführungskondensator, drei Anschlüsse, 1000 pF, 25 V, 1 A, 0402 [Metrisch 1005]
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
DC-Widerstand, max.: 0.3ohm
usEccn: EAR99
Nennstrom: 1A
Dielektrikum: -
euEccn: NLR
Kapazität: 1000pF
Nennspannung: 25V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 121
YFF15SC1E102MT000N YFF15SC1E102MT000N Виробник : TDK Corporation 3tf_commercial_signal_yff-sc_en.pdf Description: CAP FEEDTHRU 1000PF 20% 25V 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad
Size / Dimension: 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insertion Loss: 30dB @ 200MHz ~ 4GHz
Height (Max): 0.014" (0.35mm)
DC Resistance (DCR) (Max): 300mOhm
Capacitance: 1000 pF
Current: 1 A
Мінімальне замовлення: 29
YFF15SC1E102MT000N YFF15SC1E102MT000N Виробник : TDK 3tf_commercial_signal_yff-sc_en.pdf EMI Feedthrough Filters 0402 25V 1000pF X7S 20% 1A
Мінімальне замовлення: 28
YFF15SC1E102MT000N YFF15SC1E102MT000N Виробник : TDK 3tf_commercial_signal_yff-sc_en.pdf Cap Feed Through 0.001uF 25VDC 20% Flat 0402 125°C
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 25V
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.014" (0.35mm)
Capacitance: 1000 pF
Current: 1 A