Продукція > TDK CORPORATION > YFF15SC1E103MT000N
YFF15SC1E103MT000N
YFF15SC1E103MT000N TDK Corporation
3tf_commercial_signal_yff-sc_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP FEEDTHRU 0.01UF 20% 25V 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad
Size / Dimension: 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insertion Loss: 30dB @ 20MHz ~ 4GHz
Height (Max): 0.014" (0.35mm)
DC Resistance (DCR) (Max): 80mOhm
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
Current: 1 A
на замовлення 40000 шт:
Написати відгук
Description: TDK - YFF15SC1E103MT000N - Durchführungskondensator, drei Anschlüsse, 0.01 µF, 25 V, 1 A, 0402 [Metrisch 1005], tariffCode: 85322900, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: 20%, Kondensatormontage: Oberflächenmontage, DC-Widerstand, max.: 0.08ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Nennstrom: 1A, Dielektrikum: -, euEccn: NLR, Kapazität: 10000pF, Isolationswiderstand: -, Produktpalette: YFF-SC Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 25V, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Bauform - Kondensator: 0402 [Metrisch 1005], SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
YFF15SC1E103MT000N YFF15SC1E103MT000N Виробник : TDK 3970795.pdf Description: TDK - YFF15SC1E103MT000N - Durchführungskondensator, drei Anschlüsse, 0.01 µF, 25 V, 1 A, 0402 [Metrisch 1005]
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 20%
Kondensatormontage: Oberflächenmontage
DC-Widerstand, max.: 0.08ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Nennstrom: 1A
Dielektrikum: -
euEccn: NLR
Kapazität: 10000pF
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 25V
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Bauform - Kondensator: 0402 [Metrisch 1005]
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
YFF15SC1E103MT000N YFF15SC1E103MT000N Виробник : TDK 3tf_commercial_signal_yff-sc_en.pdf Description: TDK - YFF15SC1E103MT000N - Durchführungskondensator, drei Anschlüsse, 0.01 µF, 25 V, 1 A, 0402 [Metrisch 1005]
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
DC-Widerstand, max.: 0.08ohm
usEccn: EAR99
Nennstrom: 1A
Dielektrikum: -
euEccn: NLR
Kapazität: 0.01µF
Nennspannung: 25V
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Мінімальне замовлення: 217
YFF15SC1E103MT000N YFF15SC1E103MT000N Виробник : TDK Corporation 3tf_commercial_signal_yff-sc_en.pdf Description: CAP FEEDTHRU 0.01UF 20% 25V 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 25V
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.014" (0.35mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
Current: 1 A
Мінімальне замовлення: 31
YFF15SC1E103MT000N YFF15SC1E103MT000N Виробник : TDK mc_esr_yff-sc_en-1224767.pdf Feed Through Capacitors 0402 (X7S) 25V 103 +/-20%