Продукція > TDK > YFF15SC1E471MT000N
YFF15SC1E471MT000N
YFF15SC1E471MT000N TDK
3tf_commercial_signal_yff-sc_en.pdf
Виробник: TDK
Description: CAP FEEDTHRU 470PF 20% 25V 0402
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad
Size / Dimension: 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Feed Through
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insertion Loss: 30dB @ 600MHz ~ 4GHz
Height (Max): 0.014" (0.35mm)
DC Resistance (DCR) (Max): 300mOhm
Capacitance: 470 pF
Current: 1 A
на замовлення 10000 шт:
Написати відгук
Description: CAP FEEDTHRU 470PF 20% 25V 0402, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad, Size / Dimension: 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Feed Through, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Insertion Loss: 30dB @ 600MHz ~ 4GHz, Height (Max): 0.014" (0.35mm), DC Resistance (DCR) (Max): 300mOhm, Capacitance: 470 pF, Current: 1 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
YFF15SC1E471MT000N YFF15SC1E471MT000N Виробник : TDK 3tf_commercial_signal_yff-sc_en.pdf EMI Feedthrough Filters 0402 25V 470pF X7S 20% 1A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 31
YFF15SC1E471MT000N YFF15SC1E471MT000N Виробник : TDK 3tf_commercial_signal_yff-sc_en.pdf Description: CAP FEEDTHRU 470PF 20% 25V 0402
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 25V
Mounting Type: Surface Mount
Type: Feed Through
Height (Max): 0.014" (0.35mm)
Capacitance: 470 pF
Current: 1 A